YÜZ YIKAMA JELİ

  • Marqueens Yüz Yıkama Jeli, güçlü içeriği ile cilt bariyerinin korunmasını ve cildin derinlemesine temizlenmesini hedefler. Her gün makyaj yapmıyor olsanız dahi, cildinizin her gün çevresel kirliliğe, hormonsal değişimlerin yarattığı yağlanmaya maruz kaldığı unutulmamalıdır.
  • Cilt temizliği, bakım rutinin en önemli ve değişmez basamağıdır. Bu durum dikkate alınarak Marqueens Yüz Yıkama Jeli üretim reçetesine Hyaluronic Acid ve Postbiyotik eklenmiştir. Postbiyotikler, cilt bariyerinin ve ekosistemin  korunması, cildin sağlıkla  nefes almasına yardımcı olur. Hayluronic Acid cildin ihtiyaç duyduğu yoğun nemlendirmeyi sağlayarak daha canlı ve parlak görüntüye kavuşmanıza yardımcı olur.
  • Yüksek teknoloji ile üretilmiş formülünde SLES, PARABEN ve TUZ içermeyen Marqueens Yüz Yıkama Jeli orta ve ağır makyajın temizlenmesinde etkilidir. Hassas ciltler üretilmiş ve dermotolojik olarak test edilmiştir.
  • Güzel ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyenler, Marqueens Yüz Yıkama Jeli ile cildini temizleyebilir mat, solgun ve yorgun görünümün önüne geçebilir. Ölü deri, makyaj kalıntılarını cildinden uzaklaştırabilir. Cildin sağlıkla ışıldamasını sağlayabilir.

MARQUEENS YÜZ YIKAMA JELİ KULLANIM İPUÇLARI:

Sabah ve akşam, nemli yüzünüze hafifçe masaj yaparak uygulayıp durulayanız. Gözle temasından kaçınınız. Sonrasında Power cocktail serum uygulayınız.

SÜPER GÜÇLÜ İÇERİKLER

01 POSTBİYOTİK

POSTBİYOTİK

Postbiyotikler, cildi bariyerini destekleyerek cildi dış etkenlerden korur.

02 HYALURONİC ACID

HYALURONİC ACID

Hyaluronic acid, nemlendirici özelliği ile cilt esnekliğini arttırır.

03 HİBİSKUS ÇİÇEĞİ

HİBİSKUS ÇİÇEĞİ

Hibiscus çiçeği, cilt üzerinde doğal bir nemlendirici ve cilt tonunu dengeleyici olarak kullanılır, aynı zamanda cilt yaşlanmasını azaltmaya yardımcı olur.

Rectiwa - Çok Yakında

Rectiwa